Від досвідченого англійського виробника сушильного та транспортного обладнання

Зерносушильний комплекс

Силоси та ємності PERRY

 
Якщо Ви хочете придбати новий силос або його ключові частини, такі як шнеки, галереї, або хочете встановити нову систему моніторингу зерна, ми раді допомогти. Вся продукція Perry розробляється та виробляється з урахуванням конкретних потреб наших замовників, і наші силоси не є винятком.

Ми зібрали тут всю ключову інформацію, щоб спростити Вам пошук силосу. Незалежно від Вашого вибору, кожен із наших силосів поставляється з набором додаткових опцій, які допомагають забезпечити відповідність силосів кожному застосуванню: комплексні системи аерації, системи контролю температури, розвантажувальне обладнання, переходи та галереї, башти та конструкції. Ми справді можемо надати все це!

Звичайно, Вам можуть знадобитися рекомендації щодо вибору найкращого варіанту для Ваших потреб, тому, будь ласка, не соромтеся звертатися до наших фахівців за порадою.

Силоси з плоским і конусним днищем

 
У нас є широкий асортимент силосів з плоским днищем і силосів з конусним днищем, які виробляються на найсучаснішому устаткуванні та можуть бути спроектовані відповідно до стандартів ANSI або Eurocode залежно від країни призначення. Вони поставляються з цинковим покриттям у стандартному виконанні, а також в якості опцій з нержавіючої сталі, маловуглецевої сталі або пофарбовані, тому що ми розуміємо важливість гнучкості для різних сценаріїв. Ви можете замовити спеціальні силоси, що відповідають Вашим індивідуальним завданням, тому зв'яжіться з нами, якщо не бачите на веб-сайті те, що Вам потрібно.

Силоси з плоским днищем

 
Силоси з плоским днищем мають модульну конструкцію та виготовляються з високоякісної сталі S350 і S450, що забезпечує чудові характеристики міцності та ваги, захищені цинкуванням за стандартом Z600, яке забезпечує тривалий термін служби.

Ключові характеристики наших силосів із плоским днищем:

• Вони мають місткісті від 30 до 20 000 тонн по пшениці 750 кг/м³.
• Їх діаметри варіюються від 3м (місткість 30 тонн) до 32м (місткість 20 000 тонн), при цьому доступні нестандартні діаметри для відповідності існуючим фундаментам при заміні силосу, що відслужив.
• Вони розраховані на високе циклічне навантаження (високоефективне заповнення продуктом і високопродуктивне спустошення).
• Вони мають скатний дах з кутом 30 градусів, який забезпечує надійність при збереженні низької загальної висоти для конвеєрів і норій та відповідає природному куту укосу для матеріалів, що зберігаються.
• Унікальна цільна конструкція даху використовується на силосах діаметром до 16м, що спрощує монтаж та підвищує продуктивність.
• Наші силоси з гладкостенною конструкцією ідеально підходять для продуктів з поганою плинністю, таких як шрот і деревна тріска.
• Усі силоси з плоским днищем у стандартній комплектації оснащені дверима для доступу до циліндра та інспекційним люком на даху, можна встановити додаткові двері на одне або два кільця.

Силоси з конусним днищем

 
Наші силоси з конусним днищем і силоси з плоским днищем поставляються у розібраному вигляді для болтового збирання на майданчику. Розміри вивантажувальних отворів: 300мм, 400мм або 600мм залежно від застосування. Варіанти засувок для ємностей: ручні, з електричним приводом або з електропневматичним приводом відповідно до Ваших потреб.

Ключові характеристики наших силосів із конусним днищем:

• Силоси з конусним днищем мають місткості від 35 до 3000 тонн по пшениці 750 кг/м³.
• Воронки 45 градусів і 60 градусів.
• Діаметри від 3м до 13м, доступні нестандартні діаметри для відповідності існуючим фундаментам при заміні силосу, що відслужив.
• Доступні спеціальні силоси, що відповідають Вашим конкретним застосуванням.

Квадратні ємності з конусним днищем

 
Круглі силоси – це не те, що Вам потрібне? Немає проблем! Наші оцинковані квадратні ємності з конусним днищем мають модульну конструкцію, яка дозволяє легко нарощувати їх пізніше для збільшення місткості ємностей у міру зростання потреби в зберіганні. Крім того, вони поставляються в розібраному вигляді для болтового складання на майданчику - просто та ефективно для Вашої зручності.
Асортимент ємностей Perry підходить для використання як усередині, так і зовні приміщення (з додаванням кришки), для ємностей шириною до 1,2м. Можна додати пази для вилкового навантажувача, щоб ємності стали мобільними, зробивши їх ідеальними для заповнення мобільних сушарок. Квадратні ємності Perry для самостійного складання варіюються від 1,2м до 4м, як опція також доступний бортик з бампером.

Ключові характеристики наших квадратних ємностей з конусним днищем:

• Місткість квадратних ємностей з конусним днищем від 1 до 100 тонн по пшениці 750 кг/м³.
• Діапазон розмірів ємностей від 1,2м до 4м, доступні різні висоти.
• Воронки 45 градусів і 60 градусів.
• Різні варіанти кришок, у тому числі пилові кожухи, погодозахисні кришки та брезент.
• Варіанти виконання: оцинкована, нержавіюча або маловуглецева сталь, пофарбовані.
• Квадратні ємності, сумісні з мобільними сушарками.
• Пази для вилкового навантажувача доступні на ємностях до 2,9м х 2,9м.
• Засувки для ємностей: ручні, з електричним приводом або з електропневматичним приводом.
• Бампери на ємностях, що завантажуються насипом, для мінімізації пошкодження від вилкових навантажувачів.

Потрібно більше?

На додаток до нашого стандартного асортименту силосів, ми також можемо надати:

• Комплексні системи аерації (вентилятори, перфоровані підлоги тощо).
• Системи моніторингу (портативні або з комп'ютерами) вологості зерна, температури та CO2.
• Розвантажувальне обладнання (зачисні шнеки, гвинтові конвеєри).
• Переходи та галереї: система галерей є модульною, щоб її можна було адаптувати до всіх видів конвеєрних навантажень та будь-якої конструкції комплексу. Стандартна ширина галереї від 1м до 3,6м, включає подвійний поручень 1,1м. Нестандартні розміри доступні на запит.
• Башти та конструкції (опорні колони, робочі вежі, конструкції для силосів відвантаження на вантажні автомобілі / залізничні вагони).

Галереї

 
Стандартна галерея має ширину у діапазоні від 1,0 до 3,6 метра. Складається з подвійного поручня з вертикальною висотою 1,1 м та захисного огородження з половинною висотою, що підтримується через кожні 1,5 метра вертикальними стійками для поручня, та підніжки. Стандартний настил галереї на всю ширину складається з оцинкованих гратчастих листів розміром 30мм х 30мм.
Також може бути передбачений попередньо перфорований настил та частковий настил. Конструкція галереї виготовлена з оцинкованих профільованих балок. Конструкція включає три балки для розміщення більш важких конвеєрних навантажень. Це також знижує можливість провисання настилу. Щоб уникнути ризику спотикання, підлога встановлюється безпосередньо поверх балок за допомогою болтів з куполоподібними головками.

Вентиляція

 
Ви можете вибрати встановлені врівень із підлогою системи аерації або системи повної аерації підлоги для силосів із плоским днищем та внутрішньоконусні системи аерації для силосів із конусним днищем. Для безпечного зберігання зерна ми використовуємо повітряні потоки від 5 до 10 м³/год/т залежно від продукту, що зберігається, і тривалості зберігання. Кожна система спеціально розроблена для забезпечення рівномірного розподілу повітря за одночасного зниження швидкості повітря. У встановленій врівень із підлогою системі використовуються перфоровані канали шириною 530мм, а їх кількість на погонний метр змінюється в залежності від зернового навантаження.
Різні продукти та висоти силосу викликають різний статичний тиск. Піднесення майданчика є ключовим фактором при виборі правильного вентилятора, так як зі збільшенням висоти над рівнем моря щільність повітря зменшується, впливаючи на повітряний потік вентилятора. Ми використовуємо найсучасніше програмне забезпечення для розрахунку статичного тиску та забезпечення відповідності обраного вентилятора обом змінним. Для Вашої зручності ми також пропонуємо повністю вбудовані в силос системи сушіння, дахові вентилятори та супутнє обладнання.

Шнекова система вивантаження з силосу

 
Наша шнекова система вивантаження з силосу, що виготовляється на замовлення, спеціально розроблена для швидкого та ефективного розвантаження круглих силосів з плоским днищем. Маючи продуктивність від 40 до 240 т/год у стандартній комплектації, система шнекового вивантаження з силосу ідеально підходить як для комерційних зернових складів, так і для невеликих ферм.
Вона забезпечує максимальну ефективність спустошення, тому що розроблена з однією головною воронкою в центрі силосу та кількома проміжними, розташованими від центру до краю силосу. Кожна воронка має рейкову засувку, що дозволяє індивідуальне керування.
Ця спеціально розроблена система дозволяє швидко, легко та безпечно спустошувати Ваш силос, у свою чергу, заощаджуючи Ваш час та гроші.

Ключові характеристики шнекової системи вивантаження з силосу:

• Сільськогосподарські та промислові специфікації з діаметром 200мм, 250мм і 300мм.
• Від 40 т/год до 240 т/год у стандартному виконанні, вартість інших продуктивностей розраховується за запитом.
• Труба корпусу завтовшки 3мм або 5мм.
• Доступні варіанти редуктора або клинопасового приводу.
• Індивідуальне керування рейковими засувками.
• Два шари бітумної фарби роблять їх придатними для заливання в бетон.
• Зовнішня секція у гарячеоцинкованому виконанні.
• Ціліснозварні витки в секціях довжиною 2м для легкого демонтажу.
• Датчик підпору наприкінці вивантаження.
• Жолоб для кабелю живлення зачистного шнека, опорні ніжки та підйомні вуха приварені на заводі.
• Завантаження, розроблене для анкерної пластини зачистного шнека, врівень з основою силосу.
• Засувки з нержавіючої сталі та перевідні тяги для забезпечення довгострокової надійності.

Сільськогосподарські зачисні шнеки

 
Сільськогосподарські зачисні шнеки призначені для повного спустошення днища плоских силосів, в яких зберігаються зернові, насіння або бобові.
Вони виготовляються в модульному виконанні з листового металу, всередині знаходиться сталевий гвинт відповідного розміру. Доступні стандартні проміжні довжини 1500мм, 2000мм і 3000мм, але на запит можуть бути виготовлені інші довжини.

Основні комплектуючі:

• Привідна станція з мотор-редуктором.
• Вивантажувальна воронка.
• Кільце ковзання.
• Спіральний гвинт.
• Опорний корпус гвинта.
• Хвостова частина з рухомими опорами або колісним переміщенням.
Зачисні шнеки обертаються навколо центральної точки силосу. Шнеки дозволяють продукту повністю висипатися з силосу, щоб заощадити Ваш час та запаси!

Комерційні зачисні шнеки

 
Ми постачаємо зачисні шнеки ODS промислової специфікації, які є ідеальним рішенням для зачистки зерна після повного гравітаційного розвантаження силосів.
Стандартні продуктивності варіюються від 35м³ до 800м³ та призначені для роботи з широким спектром продуктів. Центральні опорні рами доступні в різних розмірах, що дозволяє робити гравітаційне вивантаження до 2000 м3/год.
Двигуни можуть бути вбудованими в силос мотор-редукторними приводами або внутрішньотунельними двигунами з використанням клинопасової передачі.
Модельний ряд зачистних шнеків може бути встановлений у силосах діаметром від 6 до 42 метрів. Це надійний та ремонтопридатний спосіб розвантаження силосів від невеликих систем до причальних об'єктів. Асортимент включає реклаймери для силосів, які містять важковивантажувальні продукти, такі як шрот і деревна тріска.

У стандартному виконанні ці зачисні шнеки можуть обробляти:

• Зернові (пшениця, кукурудза, ячмінь).
• Олійні (насіння сої, соняшнику, ріпаку).
• Рис.
• Горіхи.
• Дерев'яні пеллети.
• Пластикові гранули.
• Соєвий шрот.
• Пшеничні висівки.
• М'ясокісткове борошно.
• Тирсу.
• Каналізаційний осад.
• Вугілля.
• Пластикові відходи.
• Колотий лід.
• Золу.

Моніторинг зерна, що зберігається

 
Ми поставляємо асортимент продукції iGrain, до якої належить портативна зчитуюча система та вдосконалена система моніторингу вологості зерна, температури та вироблення CO2 у силосах та складах підлогового зберігання. Її місія полягає в тому, щоб зберегти та оптимізувати цінність урожаю, а також запобігти псуванню та грибку.
Ручний зчитувач iGrain є ефективним інструментом для відображення даних, зібраних з температурних кабелів.
Аналізатор CO2 зерна — один із найпередовіших методів ефективного виявлення проблем із зерном, що зберігається. Здатність швидко виявляти можливу проблему всередині силосу допомагає оператору діяти швидше, знижуючи ризик псування.
Система управління зерном Dashboard автоматизує керування вентиляторною системою та догляд за зерном. Коли набір зумовлених критеріїв задовольняється, автоматичний контроль аерації активує вентилятори. Це дозволяє вентиляторам працювати більш ефективно, забезпечуючи якість зерна та знижуючи експлуатаційні витрати.
Системи iGRAIN можуть бути адаптовані для задоволення потреб як дрібних фермерів, так і великих промислових сховищ зерна, бобових, какао та кави, а також заводів з виробництва борошна, олії та комбікормів.

Основні продукти iGRAIN відстежують:

• CO2 для найефективнішого виявлення зараження.
• Рівень вологості.
• Температуру.